Str. głowna kopia admin

A – analiza stanu zdrowia

R – rehabilitacja

K – kompleksowość leczenia

Multidyscyplinarny zespół profesjonalistów, z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta, dołoży wszelkich starań, aby możliwie jak najszybciej zdiagnozować chorobę i rozpocząć odpowiednie leczenie.

Kompleksowo poprowadzimy Cię przez cały proces walki z chorobą - od momentu wykrycia schorzenia, aż do powrotu Pacjenta do normalnego funkcjonowania, a także monitorowania ewentualnego nawrotu choroby.

W naszym centrum medycznym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo – zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale i o dobre samopoczucie szanując Twoją godność osobistą i prawo do intymności.

Na naszych Pacjentów czeka 5 gabinetów lekarskich, gabinet zabiegowy, sala rehabilitacyjna oraz kroplówki witaminowe. Pomieszczenia wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt:

Wykonujemy także badania diagnostyki laboratoryjnej oraz badania diagnostyczne takie jak: badania krwi i moczu, analiza składu ciała, badanie cytologiczne, biopsje.

Nasi specjaliści wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz drobne zabiegi chirurgiczne, laryngologiczne, ginekologiczne, urologiczne, proktologiczne oraz skleroterapie żylaków, iniekcje dostawowe, blokadę stawu i punkcję stawu.

ZAKRES USŁUG CENTRUM MEDYCZNEGO ARKMEDIC

WSPÓŁPRACUJEMY Z

PŁATNOŚCI ONLINE ZA WIZYTĘ