Medycyna estetyczna marcin

W ARKMEDIC oferujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zdrowy, naturalny wygląd posiadać chce każdy z Nas, bez względu na swój wiek czy płeć. Codzienny pośpiech, nadmiar stresu to coś z czym zmaga się każdy współczesny człowiek. Stajemy się bardziej zmęczeni i podatni na zewnętrzne wpływy co niestety oddziałuje negatywnie na naszą Urodę.

Z wiekiem dostrzegamy pierwsze oznaki starzenia się skóry, pod postacią zmarszczek, które wraz z upływem czasu ulegają pogłębieniu. Włosy tracą swój naturalny połysk, stają się matowe i nierzadko wypadają.

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która oferuje nam upiększenie i odmłodzenie bez przeprowadzania operacji. Poprzez drobne, nieinwazyjne zabiegi mamy możliwość skorygowania najbardziej widocznych niedoskonałości w wyglądzie oraz spowolnienia postępującego procesu starzenia się skóry.

Zabiegi oferowane w Arkmedic dotyczą zarówno korekcji twarzy jak i włosów oraz całego ciała. Dzięki różnym metodom z zakresu medycyny estetycznej możemy skutecznie zniwelować zmarszczki, przebarwienia skóry a także blizny.

Celem tych działań jest przede wszystkim poprawić atrakcyjność fizyczną pacjenta, zniwelować drobne defekty, które przyczyniają się do niskiej samooceny oraz braku pewności siebie. Nie jest tajemnicą, że osobom zadbanym łatwiej odnieść sukces zawodowy. Zwiększa się szansa na powodzenie w życiu osobistym, w tym również partnerstwie.

Nasza kadra medyczna kieruje się zasadą całościowego spojrzenia na zdrowie człowieka, dzięki czemu zapewniamy naszym Pacjentom indywidualny proces leczenia - działamy kompleksowo. Podczas konsultacji z zakresu medycyny estetycznej lekarz z dokładnością wsłuchuje się w oczekiwania pacjenta, dzieli się wiedzą na temat zabiegu oraz informuje o jego efektach.