Do grona specjalistów Arkmedic dołączyła dr n. med. Edyta Szymańska

marcin Aktualności

Miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyła dr n.med. Edyta Szymańska - gastroenterolog dziecięca, pediatra, seksuolog kliniczna. Pani Edyta jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiada wieloletnie doświadczenie pracy w szpitalu klinicznym, poradni dziecka zdrowego i chorego oraz ostrych dyżurach pediatrycznych, staż kliniczny w Poradni Seksuologicznej Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Dr n.med. Edyta Szymańska konsultuje pacjentów w języku polskim, angielskim, francuskim i włoskim (podstawy). Zapraszamy do umawiania wizyt.

Specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z diabetologii – lek. Mateusz Kasprowicz dołączył do zespołu Arkmedic

marcin Aktualności

Bardzo miło nam poinformować, że do zespołu Specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic dołączył lek. Mateusz Kasprowicz - specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z diabetologii. Pan Mateusz zajmuje się leczeniem cukrzycy, insulinooporności oraz stanów przed cukrzycowych, konsultuje pacjentów dorosłych. Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacje z chorób wewnętrznych ukończył w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii UCK WUM. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z diabetologii w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych UCK WUM.

Radiolog – Dr n. med. Ewa Nawrocka-Laskus w zespole Arkmedic

marcin Aktualności

Do zespołu specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic dołączyła dr n. med. Ewa Nawrocka-Laskus - Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej od 1999r. Pani doktor jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz ukończyła studia doktoranckie na tym samym uniwersytecie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 1998r. Badania USG, które wykonuje dr n. med. Ewa Nawrocka-Laskus to: USG jamy brzusznej, USG piersi, USG tarczycy, USG ślinianek, USG tkanek miękkich, USG układu moczowego, USG węzłów chłonnych, USG tkanek miękkich, USG jamy opłucnej.

Specjalista chorób wewnętrznych i hematologii – Lek. Agnieszka Porowska dołączyła do zespołu Centrum Medycznego Arkmedic

marcin Aktualności

Z satysfakcją informujemy, iż lek. Agnieszka Porowska - specjalista chorób wewnętrznych i hematologii dołączyła do zespołu Centrum Medycznego Arkmedic. Pani Agnieszka konsultuje pacjentów dorosłych w języku polskim i angielskim, zajmuję się diagnostyką i leczeniem: niedokrwistości, czerwienicy prawdziwej i wtórnej, leukopenii, leukocytozy, małopłytkowości, nadpłytkowości, limfadenopatii (powiększonych węzłów chłonnych), zespołów mielodysplastycznych, osteomielofibrozy, przewlekłych białaczek szpikowych, przewlekłych białaczek limfocytowych, szpiczaka plazmocytowego, chłoniaków.

Lek. Anna Przepióra dołączyła do zespołu Arkmedic

marcin Aktualności

Pragniemy poinformować, iż do zespołu specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic dołączyła lek. Anna Przepióra - lekarz w trakcie specjalizacji z gastroenterologii. Pani Anna konsultuje pacjentów dorosłych w językach polskim, niemieckim i francuskim. Lek. Anna Przepióra zajmuję się leczeniem chorób przewodu pokarmowego ze szczególnym uwzględnieniem nieswoistych zapaleń jelit oraz czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego.

Urolog – Lek med. Marta Rydzińska dołączyła do zespołu specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic

marcin Aktualności

Bardzo miło nam poinformować Państwa, że do zespołu specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic dołączyła lek. med. Marta Rydzińska - Urolog. Pani Marta jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie urologii w Oddziale Klinicznym Urologii SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie.

Lek. med. Alicja Rurańska dołączyła do zespołu Arkmedic

marcin Aktualności

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że do zespołu specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic dołączyła lek. med. Alicja Rurańska - Pediatra, Dermatolog, wenerolog, (dzieci od ”0” oraz dorośli). Pani Alicja jest absolwentką Wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy klinicznej oraz ambulatoryjnej.

Ginekolog położnik, diagnosta USG – lek. med. Małgorzata Sateja dołączyła do zespołu specjalistów Arkmedic

marcin Aktualności

Miło nam poinformować Państwa, że do zespołu specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic dołączyła lek. med. Małgorzata Sateja - ginekolog położnik, diagnosta USG. Pani Małgorzata jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Małgorzata Sateja na co dzień pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Lek. med. Małgorzata Sateja

Ruchomy grafik przyjęć:
Wtorki, środy lub czwartki 15:00-20:00
Sobota 9:00-14:00

Umów się

Zobacz więcej

Gastrolog lek. med. Anna Grabińska dołączyła do zespołu Arkmedic

marcin Aktualności

Z satysfakcją informujemy, że do zespołu specjalistów Centrum Medycznego Arkmedic dołączyła lek. med. Anna Grabińska - gastrolog, członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Pani Anna jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale wojskowo-lekarskim, a obecnie jest w trakcie specjalizacji z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.