Rehabilitacja manualna marcin

ARKMEDIC spełnia najwyższe, obecnie stosowane standardy w rehabilitacji. Prowadzimy rehabilitację w schorzeniach narządu ruchu zarówno o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, jak i w stanach pooperacyjnych i pourazowych. Nasz wykwalifikowany zespół terapeutów dysponuje najwyższym poziomem wiedzy oraz umiejętnościami popartymi licznymi certyfikatami. Zrobimy wszystko, aby w przyjaznej i ciepłej atmosferze pomóc Ci w szybszym powrocie do zdrowia. Posłużymy radą, pomocą i troskliwą opieką w trakcie konsultacji i zabiegów. Rehabilitacja jest procesem kompleksowym, który realizowany profesjonalnie prowadzi do odzyskania w możliwym zakresie utraconej sprawności oraz komfortu życia.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek w Warszawie, gdzie podczas rehabilitacji, nigdy nie doświadczysz skracania czasowego zabiegów.

TERAPIA MANUALNA

Zabiegi terapii manualnej są nowoczesnym sposobem leczenia, opartym o poznane mechanizmy fizjologiczne, zasady biomechaniki oraz szeroką wiedzę medyczną. Zdaniem fizjoterapeutów ARKMEDIC terapia manualna jest aktualnie najbardziej efektywną metodą rehabilitacji. Polega na ucisku odpowiednich punktów na ciele, w celu przywrócenia równowagi mięśniowej.

Składa się z diagnostyki oraz terapii. W ramach diagnostyki wykonywane są badania ogólne, badania manualne i testy ruchowe, natomiast w ramach terapii stosowana jest szeroka gama technik manipulacji, kompresji, mobilizacji, trakcji, terapii tkanek miękkich i terapii nerwowo-mięśniowych.

Terapia manualna stosowana jest przy bólach kręgosłupa, uszkodzeniach stawów i tkanek miękkich, złamaniach, zwichnięciach, wadach postawy, stanach napięcia mięśni, nerwobólach, a także w leczeniu pooperacyjnym czy po urazach sportowych.

Rehabilitacja manualna Warszawa - Specjaliści w ARKMEDIC

Mgr Kamil Ślusarz D.O.

Grafik przyjęć:
Wtorek 14:00-20:00
Czwartek 08:40-17:00

Umów się

Zobacz więcej

Mgr Maria Niemiec

Grafik przyjęć:
Środa 13:00-20:00

Umów się

Zobacz więcej

Mgr Maciej Lendzion

Grafik przyjęć:
Piątek 14:00-20:00

Umów się

Zobacz więcej