Profhilo marcin

PROFHILO jest w pełni innowacyjnym produktem na rynku medycyny estetycznej. Formuła zawiera przede wszystkim hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego, którego stężenie wynosi 64 mg. Jest dotąd najwyższym stężeniem odnotowanym w historii.

Jest również uznanym za najbezpieczniejszy preparat medycyny estetycznej ,wykorzystywanym do tego typu zabiegów. Skutecznie zwalcza zwiotczenie skóry oraz napina ją i nawilża. Przywraca utraconą sprężystość.

Efektem Profhilo jest lifting twarzy bez obecności skalpela. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia substancja powoduje intensywną produkcję elastyny i kolagenu. W rezultacie odmładza, wzmacnia i zagęszcza skórę, Twarz się robi smuklejsza, wygładzają się zmarszczki, nabiera witalności. Zabieg jest praktycznie bezbolesny a efekty widać już po dwóch sesjach ( w odstępie jednego miesiąca).

Profhilo został nagrodzony złotą statuetką w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę” na Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress (AMEC) Paris oraz otzymał główną nagrodę za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

Efekty:

  • wygładza zmarszczki
  • neutralizuje zwiotczenie skóry
  • napina skórę
  • nawadnia skórę
  • przywraca utracony kontur