Opinie admin

"Dzień dobry, w dniu dzisiejszym byłam w poradni hematologicznej u Pani dr. Karoliny Radomskiej. Skierowanie otrzymałam od mojego lekarza kardiologa, któremu nie podobały się moje wyniki badań. W związku z tym, denerwowałam się na samą myśl o wizycie u Pani doktor. Zastałam miłą, kompetentną młodą osobę, która dogłębnie przeanalizowała wyniki badań. Udzieliła mi odpowiedzi na moje wszelkie wątpliwości, po czym wystawiła skierowania na kolejne badania, których do tej chwili nie miałam wykonywanych. Teraz czuję, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję Pani doktor, że potraktowała mnie pacjenta nie przedmiotowo, a na tym bardzo mi zależało. Chcę być pod opieką takiego lekarza."

Jolanta, 02.02.2023

 

Odpowiedź na opinię:

Dziękujemy za Pani opinię i jest nam niezmiernie miło, że tak pozytywnie odebrała Pani pracę dr n med. Karoliny Radomskiej.

Z poważaniem: Arkmedic Centrum Medyczne

"Choruję na kręgosłup od lat, ale po raz pierwszy trafiłam na tak kompleksowe podejście do mnie, mojej choroby, sposobów radzenia sobie z problemem na codzień, a nie tylko w gabinecie. Pani Ewa Odrzywołek idealnie wpisuje się w przesłanie kliniki - holistyczne podejście do pacjenta. Z serca polecam wszystkim, którzy cierpią i już stracili nadzieję że ktoś może im pomóc."

Joanna, 09.11.2022

 

Odpowiedź na opinię:

Bardzo dziękujemy za Pani opinię i cieszymy się, że w gabinecie Arkmedic znalazła Pani zarówno wymierną pomoc medyczną, jak i odpowiedź na swoje oczekiwania.

Z poważaniem: Arkmedic Centrum Medyczne

"Dziękujemy Pani Ewie Odrzywołek za fachowe i profesjonalne podejście do zawodu, dzięki temu udało się uniknąć operacji.

Chwalimy też wspaniałą obsługę Pań w rejestracji."

Danuta&Lech, 16.08.2022

 

Odpowiedź na opinię:

Serdecznie dziękujemy Państwu za opinię i cieszymy się, że mgr Ewie Odrzywołek udało się udzielić oczekiwanej pomocy.

Z poważaniem: Arkmedic Centrum Medyczne

"Byłam w ARKMEDIC pierwszy raz i każdemu polecam. Profesjonalna obsługa, wszystko szybko i sprawnie. Dodatkowo to pięknie urządzone wnętrze. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wkrótce wrócę."

Joanna K, 14.05.2021

 

Odpowiedź na opinię:

Niezmiernie nam miło, że Pani pierwsza wizyta w naszym Centrum Medycznym była tak udana.

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.

Z poważaniem: Arkmedic Centrum Medyczne

"Świetna organizacja szczepień, rejestracja szybka z zachowaniem zasad higienicznych, informacja przejrzysta. Bardzo sympatyczny, przyjazny, młody personel, który z ogromnym zaangażowaniem i empatia traktuje pacjentów. Arkmedic z pewnością można stawić jako wzór do naśladowania. "

Iwona T, 16.04.2021

 

Odpowiedź na opinię:

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię i cieszymy się z tak pozytywnego odbioru naszej pracy. Pani opinia jest dla nas motywacją do podejmowania dalszych wysiłków, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom wszystkich Pacjentów.

Z poważaniem: Arkmedic Centrum Medyczne

Prześlij swoją opinię