Belotero marcin

Belotero® gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego

Wypełniacze kwasu hialuronowego są jedną z najszybszych i najbardziej skutecznych metod przywrócenia twarzy młodzieńczego owalu i wypełnienie zmarszczek, a także korekty kształtu i wielkości ust. Obawiasz się efektu przerysowania? Postaw na preparaty wysokiej jakości, które dzięki swojej elastyczności i plastyczności równomiernie rozprowadzają się w skórze, dając naturalny efekt odmłodzenia, takie jak te z gamy Belotero® firmy Merz Aesthetics.

Wypełniacze Belotero® są zaprojektowane tak, aby dostosować estetyczne rozwiązania dla każdego pacjenta w zależności od strukturalnych i funkcjonalnych potrzeb skóry – od nawilżania i wygładzania skóry, do wypełnienia zmarszczek i powiększania ust. Co bardzo istotne, produkty Belotero® dają przewidywalne i naturalne rezultaty, a poszczególne preparaty mogą być używane osobno lub w połączeniu.

Wypełniacze Belotero® są produkowane przy użyciu opatentowanej technologii dynamicznego sieciowania (Dynamic Cross-Linking Technology), dzięki której powstaje jednofazowy, spójny, wielozagęszczony żel (Cohesive Polydensified Matrix). W efekcie uzyskiwane są produkty o idealnej proporcji: spoistości, elastyczności i plastyczności, które dopasowują się do odpowiednich warstw skóry. Wpływa to na ich trzy główne właściwości: integrację produktu ze skórą, pozostawanie produktu w miejscu iniekcji oraz odporność produktu na siły zewnętrzne (nacisk).

Dlaczego warto stosować Belotero®:

  • Przewidywalne rezultaty
  • Optymalna integracja ze skórą pacjenta
  • Wyjątkowa łatwość podania
  • Wysokie bezpieczeństwo i tolerancja potwierdzone badaniami klinicznymi